Platforma zakupowa

Praca w PKP CARGO S.A.

Dlaczego warto pracować w PKP CARGO S.A.? Jesteśmy jednym z największych i najbardziej wiarygodnych pracodawców w Polsce.

Gwarantujemy uprawnienia i gratyfikacje nierozerwalnie związane z pracą na kolei. Dążąc do budowania dobrych oraz trwałych relacji z pracownikami, wspieramy osoby zatrudnione i ich rodziny także w pozazawodowych sferach życia. Proponujemy szereg rozwiązań, które uzupełniają powszechne przepisy prawa pracy i stanowią ponadstandardowe dodatki do wynagrodzenia.

Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą, dbamy o prawa człowieka, tworzymy należyty ład organizacyjny. W relacjach z kontrahentami i społeczeństwem stosujemy uczciwe praktyki rynkowe, chronimy środowisko naturalne oraz angażujemy się społecznie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę na pełen etat)
  • Pracę w zgranym zespole, w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne benefity: ulgi na przejazdy pociągami, zniżki na kolejowe bilety międzynarodowe, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie i skorzystania z prywatnej opieki medycznej
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: dofinansowanie do rodzinnego wypoczynku, pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach)

Dokładamy wszelkich starań, aby poprzez rozwój umiejętności nasi pracownicy reprezentowali wysoki poziom motywacji i w pełni wykorzystywali swój potencjał, a realizowane przez nich zadania, wspierały realizację celów biznesowych Spółki.

Proces rekrutacyjny

Zapraszamy do zapoznania się z Polityką Personalną PKP CARGO S.A.