Platforma zakupowa

Nagrody i wyróżnienia

Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2023

Miło nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu. Tym razem zostaliśmy nagrodzeni tytułem ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA – Lider HR 2023. W tym ogólnopolskim programie z obszaru human resources upowszechnia się i propaguje właściwe wzorce, modele i strategie działań polityki personalnej oraz strategii integracji spraw personalnych z biznesowymi. Tym bardziej cieszymy się z tego wyróżnienia.

Certyfikat HR Najwyższej Jakości

Miło nam poinformować, że dwukrotnie (2019 i 2020) Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami przyznał nam certyfikat HR Najwyższej Jakości. Otrzymane wyróżnienie to potwierdzenie, że nasza Spółka jest wiarygodnym i rzetelnym pracodawcą, stosującym najwyższe standardy w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Pracodawca Godny Zaufania

„Pracodawca Godny Zaufania” – taki tytuł zdobyliśmy w konkursie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą. Kapituła doceniła sposób zarządzania zasobami ludzkimi w PKP CARGO. Dla nas to potwierdzenie, że troska o pracowników i sięganie po nowoczesne rozwiązania w polityce pracowniczej przynosi spodziewane efekty.

Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Dwukrotnie (2009 i 2012) zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym konkursie „Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi” organizowanym przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych.