Platforma zakupowa

Życzenia dla Kolejarzy

Drogie Koleżanki i Koledzy, Kolejarze

25 listopada obchodzimy nasze święto, wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Patronki Kolejarzy. Niewiele jest grup zawodowych w Polsce, które pielęgnują obchodzenie święta swojego Patrona, ale dla nas ten dzień zawsze był i jest ważny, gdyż jest elementem tradycji kolejarskiej i budowania etosu kolejarza w społeczeństwie.

Z tej okazji chciałbym złożyć Wam w imieniu Zarządu i Rady Nadzorczej życzenia szczęścia, zdrowia, rozwoju zawodowego i satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzę Wam także pomyślności w życiu osobistym, bo jest to również element udanego życia zawodowego.

Praca na kolei to nie tylko zawód, to przede wszystkim misja i pasja, a dla wielu z was to również realizowanie młodzieńczych marzeń. Cieszę się, że mamy wśród nas także osoby, które kontynuują rodzinne tradycje pracy na kolei w drugim, trzecim i kolejnych pokoleniach, gdyż jest to trudna do przecenienia wartość w obecnych czasach.

Nasze święto to również okazja, abym złożył Wam wszystkim podziękowania za ciężką pracę na rzecz Grupy PKP CARGO w tym trudnym roku dla naszej branży. Dzięki waszej pracy możemy umacniać swoją pozycję na rynku, dzięki temu zaangażowaniu możemy być wszyscy spokojni o przyszłość PKP CARGO i o to, że nasza firma będzie spełniać także coraz większą rolę w polskiej gospodarce.

Czesław Warsewicz, prezes PKP CARGO S.A.