Platforma zakupowa

Życzenia dla Kolejarzy

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy,

Cieszę się, że możemy wspólnie obchodzić Święto Kolejarza, we wspomnieniu naszej Patronki, św. Katarzyny Aleksandryjskiej. Mamy ten zaszczyt i przywilej, aby być częścią grupy zawodowej, która cieszy się w społeczeństwie prestiżem i poważaniem. Wynika to z faktu, że dla wielu Polaków kolejarz to nie tylko zawód, to także misja, gdyż jesteśmy uosobieniem państwa polskiego.

Z okazji naszego święta, chciałbym życzyć Wam wszystkim przede wszystkim zdrowia oraz szczęścia i pomyślności w życiu osobistym, rodzinnym. To daje nam bowiem podstawy także do prowadzenia owocnej pracy zawodowej. Życzę Wam, abyście z tej pracy czerpali wiele satysfakcji i zadowolenia, abyście mieli poczucie, że Wasz wysiłek jest doceniany przez przełożonych i współpracowników, że wypełniając swoje obowiązki przyczyniacie się do rozwoju Grupy PKP CARGO i pomyślności naszego kraju. Te życzenia brzmią szczególnie właśnie teraz, gdy świętujemy 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Święto św. Katarzyny to również okazja do tego, aby podziękować Wam za dotychczasową pracę. Rok 2018 jest bardzo udany dla Grupy PKP CARGO, co jest efektem pracy tysięcy ludzi, którzy codziennie dbają o sprawne funkcjonowanie poszczególnych trybików w naszej wielkiej kolejowej maszynie. Wiem, że często ta praca nie jest łatwa, więc tym bardziej należą się Wam słowa podziękowania.

Życzę wszystkim pracownikom Grupy PKP CARGO, abyśmy za rok, podczas kolejnego Święta Kolejarza, mogli się cieszyć z jeszcze lepszych wyników naszej pracy, także w wymiarze finansowym. Niech św. Katarzyna wspiera Was w codziennym życiu!

Czesław Warsewicz, Prezes Zarządu PKP CARGO S.A.