Platforma zakupowa

Wylicytuj kolejową podróż w czasie z PKP CARGO

Ten transport będzie nietypowy – polski operator logistyczny wystawił na aukcję „Kolejową podróż w czasie do Cesarsko-Królewskiej Galicji”, czyli weekendowy pobyt dla całej rodziny w wyjątkowym na skalę europejską Skansenie Taboru Kolejowego w Chabówce.

Dochód z licytacji zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznego 23. Finału WOŚP to podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów.

Zaproszenie obejmuje między innymi podróż zabytkowym pociągiem na malowniczej trasie Chabówka – Mszana Dolna – Chabówka, w tym przejazd w kabinie parowozu na wybranym odcinku trasy. Będzie to też jedyna okazja do uzyskania pamiątkowych certyfikatów Cesarsko-Królewskich Kolejarzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przygotowane przez nas atrakcje będą nawiązywać do czasów rozkwitu kolei parowej, czyli przełomu XIX i XX wieku. PKP CARGO zapewni wiele niespodzianek, tak aby ta podróż w czasie pozostawiła niezapomniane wspomnienia. Cały pobyt zostanie uwieczniony w formie kroniki filmowej w stylu retro. 

Zaangażowanie PKP CARGO w finały WOŚP jest już tradycją. Spółka corocznie przekazuje na rzecz fundacji przedmioty lub atrakcje związane ściśle ze swoją działalnością. Trzy lata temu wystawiła na aukcję rejs promem do Szwecji, dwa lata temu przejazd nowoczesną lokomotywą do Hamburga, a w ubiegłym roku przekazała ogromną, czynną makietę kolejową, która została wylicytowana za 25 210 zł. Ta licytacja znalazła się w dziesiątce najlepszych aukcji internetowych 22. Finału WOŚP.

Aukcja na allegro trwać będzie do 22 stycznia. Zobacz naszą aukcję.