Platforma zakupowa

PKP CARGO w piątce najlepiej komunikujących się na Twitterze spółek giełdowych

Portal internetowy „strefainwestorow.pl” wyróżnił PKP CARGO za sposób prowadzenia komunikacji na Twitterze. Zdaniem redaktorów portalu firma znajduje się w grupie pięciu najlepszych spółek notowanych na GWP pod względem informowania inwestorów o swoich działaniach.

Według autorów PKP CARGO na Twitterze pokazuje w ciekawy sposób, że w tym czym zajmuje się spółka jest duży potencjał. Dane jakie najczęściej można znaleźć to plany spółki, wyniki finansowe i prognozy. Jednak czasami publikowane są również informacje luźniej związane z podstawowym biznesem spółki, np. o tym, że drony testowane do ochrony składów na Śląsku namierzyły złodziei węgla. Udostępnione przez PKP CARGO na Twitterze nagranie z kamery zamontowanej na dronie przez kilka dni cieszyło się dużą popularnością w mediach elektronicznych.

Oprócz obecności PKP CARGO na Twitterze, spółka stara się docierać do zainteresowanych osób przez Facebooka. Natomiast najciekawsze zdjęcia oraz filmy udostępniane przez PKP CARGO można śledzić na Instagramie oraz profilu YouTube spółki.

Zachęcamy do śledzenia PKP CARGO na portalach społecznościowych:

Twitter:https://twitter.com/pkpcargo_media

Facebook: https://www.facebook.com/pkpcargo

Instagram:https://instagram.com/pkp_cargo/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCQF8EiYPR2CYUI5zf9gPdkw