Platforma zakupowa

Forum Klienta uświetniło 15-lecie PKP CARGO

Zmieniliśmy sposób zarządzania, upraszczamy zapisy w regulaminie sprzedaży, odmładzamy tabor – wszystko po to, aby coraz lepiej nam się współpracowało, bo jesteście dla nas najważniejsi – to słowa, które skierował pod adresem klientów PKP CARGO Prezes Zarządu Spółki Maciej Libiszewski podczas Forum Klienta, które uświetniło 15-lecie Firmy.

Prawie 200 osób przybyło do warszawskiej Reduty na Forum Klienta 2016, coroczne spotkanie PKP CARGO z partnerami biznesowymi. W tym roku zbiegło się ono z jubileuszem 15-lecia Spółki.

Witając gości, Prezes Zarządu PKP CARGO Maciej Libiszewski podkreślił, że w ostatnim czasie zaszły istotne zmiany w Spółce, które już wkrótce wpłyną na poprawę jej współpracy z klientami. Powrócono do zarządzania obszarowego, by być bliżej klienta i szybciej reagować na jego oczekiwania i potrzeby, wprowadzono wiele istotnych zmian i uproszczeń w regulaminie sprzedaży, rozpoczęto program odmładzania taboru. Robimy to wszystko dla Was, naszych klientów, którzy reprezentujecie przemysł węglowy, energetyczny, metalowy, sektor kruszywowy, wydobycie rud, intermodal. Wszystkim wam serdecznie dziękuję za dotychczasową współpracę – podsumował Prezes Libiszewski.

Gratulacje i życzenia w imieniu Ministra Infrastruktury i Budownictwa Andrzeja Adamczyka i obecnego na spotkaniu Podsekretarza Stanu w tym resorcie, odpowiadającego za kolej, Andrzeja Bittela, przekazał na ręce Zarządu PKP CARGO Sekretarz Stanu w MIB Kazimierz Smoliński. Chciałbym przekazać 20-tysięcznej załodze PKP CARGO gorące podziękowanie za wasze zaangażowanie, za prowadzenie firmy w trudnych czasach, przy ogromnej konkurencji wewnętrznej, zewnętrznej i międzynarodowej. Za to, że otwieracie nowe szlaki, przekraczając granice nie tylko w Europie, ale, jeśli ziszczą się wasze plany, także na Dalekim Wschodzie.  Chciałbym również podziękować współpracownikom PKP CARGO i życzyć, abyście byli zadowoleni z usług przewoźnika, a ich jakość się poprawiała. Aby z usług PKP CARGO byli także zadowoleni akcjonariusze spółki.

Gratulacje i podziękowania skierował do Zarządu PKP CARGO również Prezes Zarządu PKP S.A., a jednocześnie Przewodniczący Rady Nadzorczej PKP CARGO, Mirosław Pawłowski. Wszystko zaczęło się w latach dwudziestych, kiedy kolej była osnową i ostoją budowy potęgi drugiej Rzeczpospolitej. W ostatnich 15-latach zmieniły się  tylko uwarunkowania – powiedział Prezes Pawłowski. PKP CARGO rozwija się zdecydowanie w dobrym kierunku. Zbieracie  coraz więcej doświadczeń. Otworem stoi przed wami już nie tylko Europa, ale także Azja. Za to wszystko chciałem wam serdecznie podziękować i życzyć wiele wytrwałości w tym, co jest przed wami.

Z okazji jubileuszu PKP CARGO Prezes Pawłowski przekazał na ręce Prezesa Libiszewskiego tabliczkę z orłem z parowozu. Niech ten znak przypomina wam, że jesteście polskimi kolejarzami, że rozwijacie się dla Polski – powiedział na zakończenie